Реабілітаційне лікування ветеранів АТО/ООС та учасників Революції Гідності

Опубліковано 21.05.2019
Нагадаємо, що учасники АТО/ООС та Революції Гідності мають право на отримання безкоштовного санаторно-курортного лікування та вільного вибору закладу відповідного профілю лікування.
Перелік закладів, путівки до яких оплачуються за рахунок коштів державного бюджету знаходиться за посиланням.

Особи з інвалідністю внаслідок війни мають право на відшкодування вартості проїзду до закладу і назад, а також на виплату грошової компенсаціі замість путівки на санаторно-курортне лікування.

Перелік документів, порядок їх подання та строки надання лікування детально викладено в Дорожній карті щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.


Додати коментар


Коментарі

andrei kostuychenko

- 23.05.2020 -

а номер справки о\ БЕЗПОСЕРЕДНІЙ УЧАСТІ В ОПЕРАЦІЇ.,\ эта справка везде требуется,где доходит до вопроса ПОЛОЖЕНО!! при звільнені вмисно не надали ЇЇ НА руки. ,\\\пришлемо по почті\\\. 8 й місяць чекаю .плюс військомат посилав зверненя в інші частини,начеб то вас багато ,перплутали))))збіг факторів вказує на змову!!!