«Рани» у Львові: українські бійці через об'єктив американського фотографа

Опубліковано 31.03.2017

30 березня, у Львівському музеї історії релігії, що знаходиться за адресою пл. Музейна, 1, відкрилася фотовиставка американського фотографа українського походження Йосипа Сивенького — «Рани».

Йосип Сивенький працює над фотодокументальним проектом з 2014 року. Героями проекту є тяжко поранені бійці АТО та активісти Майдану. Усі світлини об’єднує дві речі: сильний фізичний чи емоційний біль, а також складне завдання адаптуватися до нового життя після поранення.

Проект спрямований на те, щоб поінформувати українців про масштабне завдання реінтеграції поранених солдатів та активістів Євромайдану до нормального життя і поставити до обговорення такі питання, як: необхідність довгострокової програми медичного обслуговування, пенсійне забезпечення, курси фізичної терапії, лікування ПТСР, перепідготовка та майбутня зайнятість, брак в Україні необхідної інфраструктури для людей з обмеженими можливостями.

Автор проекту працював як фотокореспондент у країнах Східної Європи, Центральної Азії, в Африці, на Близькому Сході та в Північній Америці для: Bloomberg Businessweek, Conde Nast Portfolio, Forbes, GQ, Newsweek, The New Yorker, Stern, Time, The New York Times, The New York Times Sunday Magazine та інших, а тепер показує знімки українців, які потребують допомоги, українцям, які в змозі допомогти.

Переглянути світлини та прочитати історії бійців, зображених на знімках, також можна на офіційному сайті проекту за посиланням rany.com.ua.

У Львові виставка триватиме до 14 травня включно.


Додати коментар