Протягом 2017 року учасники АТО та ветерани війни пройдуть психологічну реабілітацію за рахунок держави

Опубліковано 06.03.2017

Державна служба України в справах ветеранів війни та учасників АТО запустила процедуру відкритих торгів у системі ProZorro. Портал ua-tenders.com уточнює, що служба шукає постачальників послуг із надання соціальної допомоги в сфері психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції, включаючи проживання та харчування колишніх воїнів у реабілітаційних установах на час проведення заходів (у деяких лікувальних закладах кількох областей).

Психологічна реабілітація військових, які брали участь у бойових діях на Сході України, є одним із найбільш необхідних заходів для соціальної адаптації та психологічного розвантаження громадян. До недавнього часу подібні послуги здійснювалися за рахунок волонтерів і громадських організацій.

Починаючи з 2017 року Державна служба України в справах ветеранів війни та учасників АТО отримала фінансування в розмірі 40,3 млн. грн. Закупівля буде проводитись у кілька лотів, розділених по областям України. Планується, що клініки та реабілітаційні центри, які беруть участь в тендері на виділені їм кошти зможуть провести повноцінну реабілітацію 196 осіб у кожній області.

Дані про початок відкритих європейських торгів були оприлюднені 17 лютого 2017 р. у вигляді оголошення на офіційному порталі системи ProZorro. На подачу тендерних пропозицій організаціям, здатним надати комплекс послуг із реабілітації ветеранів війни на Сході, відводитися трохи більше місяця з моменту публікації оголошення в системі.

Задати питання ініціатору торгів, а також отримати уточнення та роз'яснення щодо окремих пунктів тендерної документації можна протягом періоду уточнень, що стартує з моменту публікації оголошення та закінчується 10 березня 2017 року. На оскарження окремих умов закупівлі в разі виявлення помилок, невідповідностей або сумнівних положень, потенційним учасникам конкурсу відводиться місяць з моменту відкриття періоду прийому заявок (до 16 березня 2017 року).

Загалом, на пошук центрів психологічної допомоги, здатних надати комплекс послуг з реабілітації та соціальної адаптації військових, які брали участь в бойових діях, керівництво Державної служби України в справах ветеранів війни та учасників АТО отримало бюджет у розмірі 40 396 909 гривень 96 копійок (сума вказана з урахуванням ПДВ).

Закупівля розділена на 44 лоти по всіх областях України, 22 з яких включають у себе комплекс заходів з урахуванням оплати проживання та харчування, а 22 - без оплати проживання колишніх воїнів АТО на території реабілітаційного центру.

Сума закупівлі за лотами варіюється в межах 500 000 - 1 500 000, в залежності від кількості замовлених послуг. Участь у конкурсі не вимагає надання електронних банківських гарантій та внесення суми тендерного забезпечення.

Відкриті торги між учасниками призначені на 25 квітня 2017 року та будуть проводитись протягом усього робочого дня. За результатами конкурсу, замовник обере 22 виконавців у всіх областях України та запропонує їм контракт, відповідно до якого кожна клініка має прийняти на реабілітацію по 196 чоловік і провести комплекс заходів щодо соціальної адаптації військових до кінця 2017 року.

Ознайомитися зі списком областей, умовами участі в конкурсі, термінами подачі заявок та проведення відкритих торгів, а також підібрати майданчик, який пропонує мінімальну комісію за посередництво між ініціатором торгів і постачальником послуг можна на сайті ProZorro. Умови конкурсу можна знайти за адресою http://www.ua-tenders.com/tender/947845/. Кожен бажаючий може замовити юридичний супровід угоди, а також, в разі необхідності, оформити заявку на оперативне надання банківських гарантій без необхідності внесення коштів на депозитний рахунок організації.


Додати коментар