Протези для учасників АТО вироблятимуть та обслуговуватимуть в Україні

Опубліковано 20.03.2017

Генеральний директор протезного підприємства в Україні Нагендер Парашар презентував новітні технології протезування у Дніпрі. Тепер бійці, які втратили кінцівки перебуваючи в зоні АТО, зможуть знову відчути радість руху завдяки доступним, мобільним та зручним технічним засобам.

Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровської облдержадміністрації.

Нагендер Парашар привіз на демонстрацію сучасні колінні вузли, які призначені для протезів при ампутації ніг. За його словами, українські протези такі ж комфортні в експлуатації, зручні та безпечні, як і імпортні аналоги.

«Комплектуючі прямо з печі. Раніше ми їх імпортували, тепер експортуємо. Завдяки модульному колінному вузлу “Фалкон” можна вільно ходити, кататися на велосипеді та займатися спортом. Наші протези допоможуть повернути радість руху», – розповів Парашар.

Протезування є соціальною гарантією держави, тому учасники АТО отримують нові кінцівки позачергово та за бюджетні кошти.

«За три роки АТО в результаті тяжких поранень 40 бійців із Дніпропетровщини отримали ампутацію нижніх чи верхніх кінцівок. Усі хлопці одержали протези за державною програмою та пройшли реабілітацію», – зазначила радник голови Дніпро ОДА Ольга Горб.

Як отримати протез можна прочитати у пам’ятці на сайті київської громадської організації «Підмога.інфо», яка з 2014 року захищає права людей з інвалідністю.


Додати коментар