Прокуратура оскаржить домашній арешт для фігурантів справи "Сармата"

Прокуратура Запорізької області готова оскаржити рішення Бердянського суду, який відпустив з-під варти на домашній арешт чотирьох підозрюваних у вбивстві Віталія Олешка ("Сармата")

June 30, 2020

Прокуратура Запорізької області готова оскаржити рішення Бердянського суду, який відпустив з-під варти на домашній арешт чотирьох підозрюваних у вбивстві Віталія Олешка ("Сармата"), про це йдеться на сайті Depo.Запоріжжя.

Голова Запорізької облдержадміністрації під час відрядження до Києва зустрівся з побратимами "Сармата", які станом на 27 червня вже 18 діб голодували під Офісом президента. Хлопці вимагають повернення під варту підозрюваних у вбивстві Віталія Олешка.

Боговін повідомив ветеранам, що прокуратура готова оскаржити рішення Бердянського суду, який відпустив фігурантів справи під домашній арешт. "Сьогодні 18 доба голодування і знову зовсім несподівано до нас завітав нещодавно призначений голова ЗОДА Віталій Боговін. Завітав не просто так, а з конкретними новинами. Як ви вже чули від нас, що ДБР нещодавно відкрила справу на бердянську колегію суддів у справі "Сармата". Тому тепер ця справа на особистому контролі. Також прокуратура Запорізької області звітує, що готова до апеляції щодо рішення суддів про зміну запобіжного заходу чотирьох фігурантів справи", – повідомили протестувальники.

На своїй сторінці у Facebook голова ЗОДА також підтвердив, що прокуратура оскаржить домашній арешт. "Сьогодні був в Києві у відрядженні. Зайшов до хлопців - побратимам "Сармата". Прокуратура Запорізької області готова подати апеляцію. Тримаю цю справу під особливим контролем", – підтвердив Боговін.

Коментарі

Пов'язані матеріали

Фігурантів справи про вбивство ветерана з позивним Сармат відпустили під домашній арешт

Днями у Бердянську місцеві судді відпустили під домашній арешт фігурантів справи про вбивство ветерана АТО Віталія Олешка (позивний “Сармат”).

Голодний протест. За що вийшли на Банкову добровольці «Донбасу»?

Семеро ветеранів батальйону «Донбас» оголосили голодування під офісом президента. Сьогодні бійці голодують уже 16 діб. Вони перебувають тут безперервно, ночують просто неба на карематах біля «Будинку з химерами».

Одному з голодуючих на Банковій ветеранів стало зле

Учора одному з голодуючих за справедливий розгляд справи Сармата стало зле.
Про це повідомив його побратим.