Презентовано медіа-кампанію проекту "Без броні"

Відбулася офіційна презентація порталу з єдиною базою допомоги ветеранам АТО «Без броні», а також були вперше презентовані...
March 3, 2016

01.03.2016 відбулася офіційна презентація порталу з єдиною базою допомоги ветеранам АТО «Без броні», а також були вперше презентовані відеоролики, які згодом з’являться на телеекранах.

«Залиш темряву на війні!» - саме під таким гаслом з’являться на телеекранах три соціальні ролики, у яких говориться про важливість не лише фізичного, а й психологічного повернення бійців із зони АТО. Обличчями роликів стали вже відомі українському глядачеві військовослужбовці Валентин Зінчак, позивний «Абрикос» (93 ОМБР), Ігор Чайківський, позивний «Артист» (батальйон «ДОНБАС») і Андрій Ходоровський, позивний «Гозар» (81 окрема аеромобільна бригада). Таким чином, ще однією метою проекту «Без броні» є донесення до військових думки, що звертатися по допомогу до фахівців – це прояв сили, а не слабкості. Інформаційна кампанія має викорінити усталений у суспільстві стереотип про те, що «сильним допомога не потрібна», тим паче, психологічна.

Ігор Чайківський («Артист»): «Я знаю дуже багато своїх побратимів, які думають що це сміливість: не піти й не поговорити з професіоналом. І мені завжди доводиться їм казати, що це –боягузтво».

Станом на сьогодні платформа bezbroni.net об’єднує понад 200 громадських та державних ініціатив у з усієї України. Всього на сайті присутні ініціативи з 76 міст. Портал виконаний у вигляді інтерактивної мапи, на якій кожен з легкістю зможе знайти необхідну допомогу: від психологічної реабілітації до вирішення питань з працевлаштуванням. Над наповненням сайту регіональні аналітики працюватимуть до кінця травня, далі ж сайт перейде у автономний режим.

Ініціативи сортовані за областями, містами, а також типами допомоги. Це дозволяє легко знайти та отримати необхідну допомогу всім тим, хто цього потребує. До того ж, для організацій, які потрапляють в базу, платформа розробила суворі критерії відбору. Жорсткі вимоги зумовлені тим, що «часто дуже красиво нам розповідають телефоном про свою діяльність, але коли ми починаємо брати відгуки, ми бачимо, що, на жаль, ця ініціатива дуже гарно вміє говорити, але по факту нічого не робить»- стверджує голова ГО «STUDENA», координатора проекту «Без броні» Анастасія Мельниченко.

ГО «Studena» - Неприбуткова громадська організація, що займається втіленням культурно-освітніх та правозахисних проектів. Працює задля зниження агресивності й нетерпимості у суспільстві, просування ідеї рівності прав та можливостей людей, незалежно від їх статі, раси, віросповідання.

Проект «Без броні» ініційовано ГО «STUDENA», в рамках Української Ініціативи з Підвищення Впевненості (UCBI) , за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Коментарі