Правова допомога та реабілітація: у Вінниці відкрився простір для ветеранів і їхніх сімей

Опубліковано 15.09.2020

У Вінниці від сьогодні, 15 вересня, запрацював «Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, членам їх сімей та сім’ям загиблих». Це спільний проект волонтерів міста та Громадської спілки «Координаційна рада учасників АТО/ООС»

Про це на своїй сторінці у Facebook написала начальниця відділу взаємодії з ветеранами війни Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації Ірина Войтенко.

Чиновниця повідомила, що у Ветеранському просторі планують реалізовувати кілька напрямків діяльності. Зокрема: надання психологічної та правової допомоги; проведення заходів для професійної переорієнтації; організація занять спортом та проведення фізкультурно-спортивної реабілітації; створення бізнес інкубаторів для ветеранів; організація роботи мобільних груп допомоги; моніторинг, аналіз, підготовка аналітичних документів та організація і проведення адвокаційних кампаній для забезпечення прав Цільової групи.

«Нині деякі з напрямків уже реально працюють. Так, наразі у Ветеранському просторі фахову підтримку надають психологи, організовуються консультації з фахівцями з правової допомоги, проводиться роз’яснювальна робота щодо порядку реалізації пільг, визначених законодавством України, обласною та міською програмами», - написала Ірина Войтенко.

Зазначається, що у розпорядженні Ветеранського простору є приміщення для проведення консультацій, занять індивідуально, а також для колективних заходів - тренінгів, зустрічей, навчання.

Ветеранський простір відкритий для ветеранів/учасників АТО/ООС, їх сімей і родин загиблих, а також для громадських організацій, які працюють ветеранами та сім’ями військових.

«Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, членам їх сімей та сім’ям загиблих»розташований за адресою: м. Вінниця, вул. Єрусалимка, буд. 8; тел. +380679594065.

Написати організаторам


Додати коментар

Пов'язані матеріали

Для реабілітації військових у Дніпрі психологи використовують карти

Подолати наслідки війни учасникам антитерористичної операції психологи намагаються за допомогою метафоричних асоціативних...

Учасники АТО з Вінничини та їх діти зможуть отримати компенсацію за навчання у ВНЗ

24 березня депутати Вінницької облради ухвалили порядок процедури отримання грошової компенсації за проходження навчання у...

Родинна реабілітація для учасників та ветеранів АТО/ООС

З 27 травня по 8 червня 2019 року в Яремче Івано-Франківської області проходитиме проект родинної реабілітації.