Повірити у власні сили: ветерани піднялися на одну з найвищих вершин Карпат

Зберегти та відновити фізичне і психологічне здоров’я учасників бойових дій допоможе спорт та активний спосіб життя

February 22, 2021

14 ветеранів російсько-української війни з різних куточків України здійснили сходження на одну з найвищих вершин українських Карпат ― гору Петрос (2020 метрів).

Про це повідомила пресслужба Міністерства у справах ветеранів України.

Гора Петрос є однією із знаменитих двотисячників Карпат у складі Чорногорського хребта між горами Говерла та Шешул. І за складних погодних умов групі учасників бойових дій вдалося дістатися до відмітки 1750 м. Подальше сходження на гору зупинила рятувальна служба у зв’язку зі сніговою бурею.

“Ці заходи проводяться нами не вперше. Кожен із нас пройшов через війну та знає, як важливо підтримувати один одного після повернення до цивільного життя. Зберегти та відновити фізичне і психологічне здоров’я учасників бойових дій допоможе спорт та активний спосіб життя”, ― зазначив начальник Закарпатського відділу Міністерства у справах ветеранів Іван Балашов.

Знімок екрана 2021-02-22 145605.jpg

Сходження організовали Благодійний фонд “Ветеранська десятка” за сприяння Закарпатського відділу Міністерства в справах ветеранів для підтримки ветеранів війни.

“Спортивна реабілітація, підготовка та участь у спортивних активностях і змаганнях разом із побратимами та колегами допомагає учорашнім бійцям вийти з депресії, дозволяє їм повірити у власні сили та ресурси організму. Хлопці починають планувати своє життя не «на цю хвилину», а наперед, долучаються до суспільно-політичного життя, дехто створює родину, дехто йде вчитись. Саме тому ми завжди підтримуємо ці ініціативи та долучаємося до їх організації,” ― зазначив директор фонду «Ветеранська десятка» Володимир Гаврилов.


Фото: Мінветеранів

Коментарі