Понад сотня ветеранів з усієї країни вже долучилися до Ігор Нескорених 2.0 ONLINE

Опубліковано 13.11.2020

У жовтні вперше в Україні стартували віртуальні змагання для ветеранів – Ігри Нескорених 2.0 ONLINE. За результатами відбору до змагань з різних видів спорту вже долучитися 102 ветерани АТО/ООС.

У дисципліні велоспорт заяву подали – 21 учасник, пауєрліфтінг – 20, стрільба з лука – 30, плавання- 35, біг – 32, стрибки в довжину – 13, штовхання ядра – 17 та веслування – 51.

У Мінветеранів повідомили, що ветерани та ветеранські команди по всій Україні вже почали тренування та підготовку до змагань.

Повідомляється, що спортсмени знімають та надсилають відео з фіксацією своїх результатів до Організаційного комітету змагань. Зокрема команда Invictus Kryvbas з Кривого Рогу вже приєдналася до онлайн-змагань, виконавши та відзнявши відео по всім 8 можливим видам спорту згідно відеоінструкцій»., - йдеться у повідомленні.

За словами капітана криворізької ветеранської команди, представника Дніпропетровського відділу Мінветеранів Сергія Гордеєва проведення таких спортивних змагань є єдиною практичною реабілітацією ветеранів, яка допомагає соціалізуватися та повернутися до мирного життя тисячам ветеранів війни.

Сам Сергій Гордеєв, як ветеран АТО, вже четвертий рік поспіль приймає участь у відбіркових змаганнях Invictus Games. Цього разу він змагався в стрільбі з лука та веслуванні на тренажерах.

Також активно йде підготовка до змагань Ігор Нескорених 2.0 ONLINE у Миколаєві. Ветеран АТО/ООС Михайло Проскурня минулого року став одним з семи спортсменів, які представляли Миколаївщину у фіналі національних змагань Invictus Games в категоріях з легкої атлетики та велоспорту. Цього року він долучився до участі у перших онлайн-змаганнях для ветеранів, зафіксувавши свій результат у греблі на тренажері Концепт на час (1 хвилина).


Додати коментар