Почалася робота з цифрової трансформації ветеранських сервісів

Опубліковано 03.06.2020

Мінветеранів розпочинає активну роботу з цифрової трансформації ветеранських сервісів з надання послуг. Про це розповів Міністр у справах ветеранів Сергій Бессараб.

Сергій Бессараб представив Громадській раді новопризначеного заступника Міністра у справах ветеранів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Володимира Левчука і наголосив, що запуск Єдиного державного реєстру ветеранів війни залишається одним з пріоритетів роботи відомства.

Своєю чергою, Володимир Левчук доповів про напрямки діяльності Мінветеранів з питань цифрової трансформації та планів роботи на найближчий час. Зокрема, поінформував щодо етапів створення Єдиного державного реєстру ветеранів війни та сервісу «Е-ветеран», їх інтеграцію в загальнодержавні цифрові платформи, захист інформації.

За його словами, на сьогодні вже розпочата модернізація відділу цифрової трансформації, погоджено технічні вимоги щодо Єдиного державного реєстру ветеранів війни, відновлено діалог з міжнародною неурядовою організацією «IREX», яка в рамках Програми реінтеграції ветеранів», допомагає Міністерству у розробці реєстру ветеранів.

Крім того, триває активна робота з іншими державними органами, що надають соціальні послуги ветеранам та технічні можливості щодо створення найсучаснішого ресурсу.

Володимир Левчук розповів, що розпочата співпраця з Мінцифри щодо технічних питань та законодавчого врегулювання. Також ведеться робота з Мінсоцполітики щодо дослідження системи пільг та з МОЗ по вибірці даних щодо ветеранів.

Окремо заступник Міністра анонсував запровадження майбутніх електронних ветеранських сервісів та запросив ветеранів, які мають знання і досвід роботи з IT-технологіями, долучитися до їх створення.

Пропозиції, із зазначенням в листі теми - «Цифровізація», приймаються на електронну пошту.

Фото: сайт Міністерства ветеранів.

Написати організаторам


Додати коментар

Пов'язані матеріали

Мінвет ініціює пільгове ввезення автомобілів для власної справи ветеранів

Ветеранам війни хочуть дозволити пільгове ввезення транспортних засобів на митну територію України для організації власної справи.

IT-курс «Розробка WEB-проєктів» для ветеранів в Дніпрі

Бійцям АТО/ООС пропонують навчитися web-програмуванню. IT-курс «Розробка WEB-проєктів» – безкоштовний.