Офіційний старт кампанії "Без броні"

Офіційний запуск порталу з єдиною базою допомоги ветеранам АТО всеукраїнського проекту «Без броні». В рамках презентації д...
February 27, 2016
1 березня відбудеться офіційний запуск порталу з єдиною базою допомоги ветеранам АТО всеукраїнського проекту «Без броні». В рамках презентації для журналістів вперше продемонструють соціальні ролики масштабної медійної кампанії, що стартує в березні 2016 року на ТВ, радіо та в мережі Інтернет.

На презентації проекту «Без броні» ви матимете можливість поспілкуватися з організаторами, героями соціальних роликів - відомими ветеранами АТО, представниками ветеранських організацій, високопосадовцями органів державної влади, психологами та громадськими діячами.

Серед учасників презентації:
• Анастасія Мельниченко - голова ГО «STUDENA», координаторка проекту «Без броні»;
• Антон Колумбет - член правління Київської міської спілки ветеранів АТО, аналітик проекту «Без броні»;
• Ксенія Возніцина - керівник Центру медико-психологічної реабілітації при ДУ «Інституті медицини праці НАМН України»;
• Ігор Чайківський, позивний «Артист» - прапорщик, колишній в.о. командира 3-го взводу 1-ї штурмової роти батальйону «ДОНБАС».

Для організації централізованої доставки журналістів до місця презентації просимо Вас підтвердити свою участь до 10:00 29.02.2016 на електронну адресу [email protected], або по телефону (063) 067 92 05.

Коментарі