Одному з голодуючих на Банковій ветеранів стало зле

Учора одному з голодуючих за справедливий розгляд справи Сармата стало зле.
Про це повідомив його побратим.

June 26, 2020

Учора одному з голодуючих за справедливий розгляд справи Сармата стало зле.
Про це повідомив його побратим: "17 доба голодування дає про себе знати через погіршення фізичного стану! Александр Пехан Печникову викликали лікаря, у другій половині дня йому стало зле!
Лікарі наполягають його госпіталізувати, але він хоче залишитись далі голодувати.Зараз йому поставили крапельницю та надали першу медичну допомогу.Будемо спостерігати за його станом здоров'я.
Друзі, тримаємо кулаки за Друже Пехана!"
На своїй ФБ-сторінці Олександр Печніков учора, 25 червня, написав:
"Виражаємо неймовірну вдячність небайдужим громадянам які вчора знайшли можливість вийти в своїх містах на мітинги в нашу підтримку, в першу чергу бердянцям та мелітопольцям!
Дуже Дякуємо, Друзі!"
Протестанти лишаються на своїх місцях, вимагаючи справедливого розгляду справи. Нагадаємо, що бійці батальйону "Донбас" оголосили голодування після того, як фігурантів справи про вбивство ветерана з позивним Сармат відпустили під домашній арешт.

Почитати, за що вийшли голодувати добровольці "Донбасу" можна у нашому матеріалі.

Коментарі

Пов'язані матеріали

Фігурантів справи про вбивство ветерана з позивним Сармат відпустили під домашній арешт

Днями у Бердянську місцеві судді відпустили під домашній арешт фігурантів справи про вбивство ветерана АТО Віталія Олешка (позивний “Сармат”).

Голодний протест. За що вийшли на Банкову добровольці «Донбасу»?

Семеро ветеранів батальйону «Донбас» оголосили голодування під офісом президента. Сьогодні бійці голодують уже 16 діб. Вони перебувають тут безперервно, ночують просто неба на карематах біля «Будинку з химерами».