Ніхто не забутий. Ніщо не забуте: Новий реабілітаційний проект для ветеранів АТО "Відважний воїн"

В Україні з'явився проект, створений воїном для воїнів, метою якого є реабілітація ветеранів АТО та закладення фундаменту...
December 8, 2016

В Україні з'явився проект, створений воїном для воїнів, метою якого є реабілітація ветеранів АТО та закладення фундаменту розвиненого українського суспільства.

Про це заявив автор проекту "Відважний воїн" розвідник 92 ОМБР Михайло Ващенко на прес-конференції в Укрінформі: “Я снайпер-розвідник 92-ї бригади. Я отримав важкі поранення 24 вересня 2015 року і потрапив до шпиталю. Лікуючись у шпиталі, а лікування зайняло десь 7 місяців, я бачив багато хлопців з усілякими пораненнями і їх психологічний стан. Це все мене надихнуло створити цей проект. Я пройшов цей важкий шлях і розумію, що хлопці відчувають, тому вирішив зібрати їх усіх разом, аби ми допомагали один одному”.

У рамках проекту 11 грудня о 10:00 у Міжнародному виставковому центрі м. Київ відбудуться перші публічні змагання серед 18 ветеранів-інвалідів АТО.
За словами Ващенка, у МВЦ ветерани АТО не змагатимуться, а демонструватимуть свій дух та доводитимуть, що вони не здалися і продовжують життя.

Коментарі

LisajarDecember 1, 2019
<a href="http://elimite2.com/">generic elimite cream price</a>