Найбільше жінок-учасниць бойових дій у Донецькій області - статистика

Опубліковано 12.09.2019

Відповідно до статичних даних, отриманих від Міністерства у справах ветеранів України, станом на 1 липня 2019 року нараховується майже 370000 осіб, які отримали статус учасника бойових дій (УБД) із числа осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь у АТО, забезпеченні її проведення.

Жінок-УБД зареєстровано найбільше у таких областях, як Донецька (більше 3 тис.), Луганська (1,6 тис.), Дніпропетровська (майже 1 тис.). Відсотково жінок-УБД найбільше у прифронтових Донецькій (17,4%) та Луганській (13,8%) областях.

Найбільший відсоток жінок-УБД у Національній поліції (18%), Службі безпеці України (7%), Державній службі надзвичайних ситуації (6%). Очікувано, що за чисельністю найбільше жінок, які мають статус учасниці бойових дій, саме в Міністерстві оборони України – 9910 (3,9%).

Станом на 1 липня 2019 року статус особи з інвалідністю унаслідок війни мають майже 11 тис. ветеранів. Варто зауважити, що ця кількість суттєво збільшилася протягом року, адже рік тому їх було близько 3 тис. осіб. Регіонально осіб із інвалідністю унаслідок війни найбільше у Чернігівській області (1,7 тис.), Житомирській (близько 1 тис.), Київській (майже 1 тис. осіб).


Додати коментар