На Вінниччині створили фонд, який допоможе ветеранам у відкритті власної справи

Опубліковано 25.11.2020

На Вінниччині створили фонд «Арсенал Підтримки», який допоможе ветеранам у відкритті власної справи.

«Арсенал Підтримки» створили з ініціативи представників благодійного фонду, який допомагає армії «Подільська громада» та ветеранів російсько-української війни з Вінничини, які закінчили бізнес-курси Київської школи економіки.

«У нашому фонді «Подільська громада» завжди була програма підтримки української армії. Ми маємо закордонних партнерів, яких вмовили дещо змінити формат і спробувати допомагати не тільки тим, хто на фронті, а й тим, хто повернувся. Ми вирішили спробувати профінансувати бізнесплани ветеранів. Наразі створено чотири ветеранські соціальні підприємства, два з яких вже отримали фінансування і успішно функціонують, два інші – на етапі створення», - розповіла «Без броні» Олена Данілова, голова правління фонду «Подільська громада».

Разом з цими ветеранами-підприємцями «Подільська громада» і заснувала фонд «Арсенал Підтримки» для надання консультаційної підтримки у сфері соціального підприємництва, допомоги в організації майбутнього ветеранського бізнесу та розширенні діючого.

До Наглядової ради фонду увійшли ветерани-підприємці, представники Мінветеранів міськради та очільники фонду «Подільська громада».

Ветерани самостійно платять внески, підтримують та консультують один одного і побратимів, які лише мають на меті створення власного бізнесу.

«Наразі ми можемо лише консультувати ветеранів, бо знаходимося на етапі становлення. Але у Вінниці і області є декілька ветеранських організацій, наприклад, Veterano Hub, то ми зараз можемо скерувати до когось, хто допоможе предметніше. Насправді, ми дещо інакше уявляли свою діяльність, але, оскільки, є запит, то осилимо такий осередок», - говорить Олена Данілова.

І додає, що навіть не сподівалися на таку ветеранську активність і позитивну реакцію.

«Ті ветерани, хто має бізнес, або ті, хто хочуть створити, дуже активні. І це дуже тішить, що вони не чекають допомоги, а гуртуються і працюють самостійно. Ми лише акумулюємо допомогу», - додала Данілова.

Більше про роботу фонду тут: https://gromada.vn.ua/news/item/id/889

Довідкова інформація за телефоном: (097) 613 1151 або (098) 210 7168.


Додати коментар