На Полтавщині думають створити бізнес-інкубатор для ветеранів

На Полтавщині розглядають можливість створення бізнес-інкубатора для учасників АТО/ООС.

October 5, 2020

У Полтавській облдержадміністрації відбулася нарада з питань обговорення дорожньої карти навчання учасників АТО/ООС веденню бізнесу. Перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін обговорив із представниками департаментів та бійцями створення комплексної програми на 2021-2027 роки щодо підтримки малих підприємців із числа учасників АТО/ООС і бізнес-інкубатора для тих, хто хоче започаткувати справу.

Уповноважений представник ГС «Координаційна рада громадських об'єднань учасників АТО» та ГО «Рух ветеранів України» Тарас Лелюх розповів, що серед бійців багато непрацевлаштованих осіб.

«Варто збільшити кількість людей, які будуть платити податки і розвивати ФОП, а також допомогти вже існуючим, які через кризу призупинили діяльність чи мінімізували роботи, – говорить Тарас Лелюх. – Крім того, молодь можна залучити. У Миколаївській області, наприклад, існує така програма. За 2 роки існування 40 бійців пройшли навчання започаткування та ведення бізнесу й отримали по 50 тисяч на закупівлю необхідного обладнання».

Крім того, полтавські громадські організації учасників АТО/ООС зацікавлені, щоб з’явилося приміщення для так званого бізнес-інкубатора, де б бійці змогли не лише навчитися започатковувати справу, а й спілкувалися, обмінювалися досвідом, проводили зустрічі й презентації.

«На третьому поверсі новозбудованого ЦНАПу буде офіс «Бізнес. Дія». Це і коворкінг, і конференц-зал, і місце для роботи, перемовин, навчання підприємців, – розповів Дмитро Лунін. – Поява комплексної програми започаткування бізнесу теж не за горами. Нині вивчаємо це питання з усіх сторін, з юридичної зокрема. Мета програми – залучити якомога більше людей до підприємницької діяльності».

Коментарі

Пов'язані матеріали

Ветерани-підприємці: «Ми хочемо, щоб Made in Ukraine звучало гордо»

Частіше за все, прийшовши в бізнес, ветерани керуються простим розумінням: «Якщо ти вижив на війні, не побоявся на неї потрапити, – чого боятися в цивільному житті? Максимальний ризик, якщо ти все зробиш по-закону, – це те, що справа не піде і «влетиш» на гроші».

За переведення бізнесу в онлайн пропонують річне користування платформою для створення сайтів

Переводьте свій магазин, спортзал, курси чи інший бізнес в онлайн. Подайте заявку та отримайте преміумплан на 1 рік.