На Київщині будують Центр реабілітації воїнів АТО/ООС

У Бородянському районі на Київщині до «Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2021–2023 роки», потрапило будівництво Центру реабілітації воїнів АТО.

February 17, 2021

У Бородянському районі на Київщині до «Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2021–2023 роки», яку затвердила Київська обласна рада, потрапило будівництво Центру реабілітації воїнів АТО.

У 2021 році передбачено фінансування будівництва закладу культурно-просвітницького і спортивного обслуговування населення та психологічної реабілітації учасників АТО в Бородянській ОТГ. Новий Центр збудуть в селі Дружня, по вул. Бондаревського 1/1. Для цього планують виділити 14,2 млн грн, з них 12,1 млн грн з обласного бюджету, решту (2,1 млн грн) – з місцевого.

Зазначимо, будівництво об’єкту вже розпочалося. Світлини з будмайданчика в лютому опублікували на Facebook-сторінці Бородянської ОТГ.

17_tsentr-ATO3-1920x865.jpg

Як розповідало “Без броні”, днями у госпіталі ветеранів війни «Лісова поляна» на базі Центру ментального здоров’я запрацював тренінговий центр та нове відділення лікування стресасоційованих розладів.

У госпіталі, що розташований у Пущі-Водиці, ветерани безкоштовно зможуть пройти лікування розладів, пов’язаних із надзвичайною психологічною напругою, наслідками черепно-мозкових травм, контузіями. У Центрі лікуються військовослужбовці-учасники бойових дій, добровольці, а також люди, що пережили полон і тортури.

Фото: Facebook/Бородянська ОТГ

Хочете зв'язатися з організаторами?

Коментарі