На фестивалі "Молодість" покажуть короткометражки про ЛГБТ-військових

Опубліковано 26.08.2020

Чотири короткометражки про ЛГБТ-військових, ветеранів та волонтерів покажуть в кінотеатрі “Жовтень”, в рамках Київського міжнародного кінофестивалю “Молодість” цього четверга, 27 серпня, о 13:30.

Проект носить назву «Другий фронт. Історії ЛГБТ-військових».

Історії чотирьох добровольців та волонтерів, що в різні часи боронили суверенітет України від російської збройної агресії, символізують чотири морфеми з відомої абревіатури: Л — Настя, ветеранка, відкрита лесбійка, аеророзвідниця; Г — Нік, відкритий гей, волонтер-парамедик; Б — Ярина, відкрита бісексуалка, госпітальєрка, готується підписати контракт із військовою частиною; Т- Себастьян, відкритий трансгендерний чоловік, волонтер.

“Після повернення в мирне життя боротьба триває, адже право на своє кохання та повноцінну рівну сім’ю ми до сих пір не маємо, хоча ризикували життям задля збереження вільної України, в якій свобода особистості та повага до співвітчизників є невід’ємною складовою культури. Тепер ми своєю відкритістю протидіємо гомофобії, яка суперечить суті правового суспільства та розказуємо про себе сміливо задля зміни суспільної думки. Бо ми, герої цих кінострічок — реальні люди, частина українського народу, що одного разу зробили рішучі кроки, йдучи на війну, і наразі продовжуємо нести відповідальність за майбутнє країни та власними діями несемо реальні зміни в розвиток сучасного суспільства”, — сказала ветеранка та героїня одного з фільмів Настя.


Додати коментар