На Донеччині ветерани возять лікарів

Опубліковано 02.04.2020

Ветерани АТО з Покровська з допомогою інформаційного агентства «Вчасно» створили волонтерську групу «Підвези лікаря». На їх заклик допомогти медикам із віддалених сіл і селищ діставатися на роботу відгукнулися побратими з інших населених пунктів Донеччини. Дуже оперативно вдалося створити окрему групу, до складу якої увійшли координатори та водії-волонтери з Покровська, Мирнограда, Добропілля, Родинського, Новогродівки та Білицького. Поступово почали долучалися й інші жителі прифронтового краю: одні подбали про заповнені паливні баки автомобілів, а медики з Карлівки допомогли з екіпіровкою, виділивши волонтерам захисні маски, а також антисептики. За перші кілька днів учасники цього гуманітарного проєкту встигли об’єднати у своїй групі 17 водіїв із 7 міст області, підвезти на роботу та звідти понад три десятки лікарів і виконати від них добрий десяток замовлень.

«Те, що це велика проблема, ми зрозуміли відразу, бо як тільки почали працювати, дзвінки від медиків не вщухали! Насамперед ми сформували маршрути і підшукали водіїв. Скажу чесно: були й такі, хто відмовлявся, бо таки не всі сьогодні згодні безкоштовно займатися перевезенням лікарів. Але тих, які відгукнулися і швидко згуртувалися, виявилося набагато більше. Переважна більшість з них – це люди, які у лихому 2014 році також не стояли осторонь, а пішли захищали Донбас і Україну чи всіляко допомагали військовим», – розповідає координатор проєкту, ветеран АТО Борис Овчаров.

Зараз місцева вдала вже поступово налагоджує організоване підвезення лікарів. Але волонтерська група продовжуватиме допомагати тим, які живуть далеко від лікарень і з якихось причин залишилися без автобусного сполучення. Тобто допомагати всім тим, хто цього потребує.

"Якщо ви працівник мед.закладу й в цей скрутний час карантину у вас немає нагоди дістатися ні на спеціальному рейсі, ні попутно з сусідами чи колегами, ні на службовому автотранспорті,тоді звертайтеся до нашої команди." - йдеться на сторінці "Підвези лікаря Донеччина".
Організатори нагадують телефони координаторів на місцях:

donechchyna.jpg


Фото: Фейсбук-сторінка "Підвези лікаря Донеччина"
За матеріалами видання "Урядовий кур'єр" та фейсбук-групи "Підвези лікаря Донеччина".Додати коментар

Пов'язані матеріали

"Прокачувати" ветеранські організації будуть у Покровську

ГО "Союз ветеранів АТО Донбасу" розпочинає серію навчальних семінарів по розвитку ветеранів і ветеранських організацій.