На Дніпропетровщині сім’ї загиблих атовців користуються безкоштовним проїздом у маршрутках

У Дніпропетровській області члени сімей загиблих атовців користуються карткою «Сім’я героя», яка дає право на безоплатн...

March 10, 2017

У Дніпропетровській області члени сімей загиблих атовців користуються карткою «Сім’я героя», яка дає право на безоплатний проїзд у міжміських та приміських маршрутках. Родини загиблих Героїв отримали картки і користувалися ними на протязі 2016 року. Стара картка даватиме право на пільговий проїзд і до кінця 2017 року.

«У 2016-му році рідні загиблих бійців АТО отримали картку «Сім’я героя». Картка гарантувала безкоштовний проїзд у міжміських та приміських маршрутках області. Пільга була розрахована до кінця 2016-го року, але 2017-му обласна асоціація воїнів АТО та транспортники оновили домовленості. Строк дії картки подовжили до кінця поточного року», — розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Карткою «Сім’я героя» наразі користується більше 1 000 родичів загиблих бійців на більш як 200 приміських та 240 міжміських маршрутах області. Скористатися правом на безкоштовний проїзд можна в незалежності від того, скільки пільговиків вже зайняли місця у маршрутці. Картка діє лише у разі наявності посвідчення члена сім’ї загиблого бійця АТО. Водієві слід показувати картку «Сім’я героя» разом з посвідченням, це обов’язкова умова, зумовлена виключенням випадків підробки документів.

«На зворотному боці картки є телефони Центру допомоги учасникам АТО, управління інфраструктури ОДА та автовокзалу. Виникли питання щодо пільги – звертайтеся», – зазначає координатор Центру допомоги учасникам АТО Наталя Шуліка.

Коментарі