На "Bigggg idea" збирають кошти для ветеранського реабілітаційного центру

Опубліковано: 17 лют. 2020 р.

Next Step Ukraine — це перший в Україні реабілітаційний центр американського зразка Next Step для військових та ветеранів.

З моменту відкриття допомогу в центрі отримали вже майже 40 бійців АТО/ООС. На час реабілітації ветерани проживають в будинку типу «хостел», спроектованому для комфортного перебування людей, які пересуваються за допомогою візка.

Для реабілітації наших бійців тут використовують унікальні американські тренажери, аналогів яким в Україні немає. Це тренажери спеціалізовані та адаптовані для занять з людьми зі спино-мозковою травмою.

Один місяць утримання центру коштує 6000$. Гроші збираються самотужки: зусиллями волонтерів і нашої діаспори в США.

Кошти на утримання центру Next Step Ukraine збирають на сайті "Велика ідея". Щоб закрити збір коштів на цьому сайті, зараз бракує всього 25 000 грн.

І, насправді, ми можемо це зробити спільними зусиллями.

Будь ласка, долучайтеся!

Хай це буде невеличким виявом нашої величезної вдячності і поваги.

Лінк на збір коштів.


Додати коментар

Пов'язані матеріали

Реабілітаційний центр у Дніпрі прийняв вже 729 бійців

У Дніпрі наприкінці 2015 року в обласному госпіталі відкрився сучасний медичний реабіліт...

Реабілітаційне лікування ветеранів АТО/ООС та учасників Революції Гідності

Учасники АТО/ООС та Революції Гідності мають право на отримання безкоштовного санаторно-курортного лікування та вільного...

Next Step Ukraine

"Next Step Ukraine" - це сучасний центр нейрореабілітації, який надає послуги пацієнтам, які перенесли : - черепно-мозкову травму; - спинно-мозкову травму; - політравми; - інсульт; - інші неврологічні захворювання та травми.