М'ясні консерви та взуття: «Сестра милосердя» допомагає збирати допомогу для поранених бійців АТО

Харківський військово-медичний шпиталь продовжує приймати поранених та хворих військовослужбовців, які прибули із зони ант...
March 3, 2017

Харківський військово-медичний шпиталь продовжує приймати поранених та хворих військовослужбовців, які прибули із зони антитерористичної операції.

Про це повідомляють волонтери громадської організації «Сестра милосердя АТО/Харків», які дбають про поранених та хворих бійців у харківському Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону.

За інформацією опублікованою станом на 3 березня 2017 року на офіційній сторінці "Сестра милосердя АТО/Харків" у Фейсбук, хлопцям дуже потрібні пластирі «Леофікс», поглинаючі пелюшки, дитячі м’ясні консерви для хлопців зі зламаними щелепами, спортивні штани, взуття та ще багато інших необхідних речей на які не вистачає коштів. Інформація постійно оновлюється, адже найнеобхідніші речі швидко закінчуються.

«Сестра милосердя» допомагає бійцям та членам їх сімей реабілітуватися з грудня 2015 року. Центр реабілітації для воїнів АТО розташовується в Харкові на базі колишнього дитячого табору заводу ФЕД. Основна місія волонтерів благодійного фонду — надання соціально-психологічної допомоги пораненим і військовим, які повернулися із зони проведення антитерористичної операції.

Курс реабілітації складається з 14 сеансів: головної процедури — кріосауни та занять з психологом. З початку роботи Центру, з грудня 2015 по січень 2017, тут прийняли понад 500 бійців.

Щоб потрапити в Центр, достатньо зателефонувати за номером: +38 (096) 126-05-43 або заповнити відповідну форму на офіційному сайті.

Коментарі