Мінветеранів запустило інформаційну кампанію «Мій досвід — моя перевага»

«Мій досвід — моя перевага»: інформкампанія про те, що набутий на війні досвід та виплекані в бою риси можуть бути сильною перевагою у цивільному житті.

March 2, 2020

«Мій досвід — моя перевага»: інформкампанія про те, що набутий на війні досвід та виплекані в бою риси можуть бути сильною перевагою у цивільному житті.
"Побувати на війні — важкий та часто травматичний досвід. Однак помилково вважати, що людина, яка пройшла поле бою, тільки щось втрачає. Людина також отримує досвід, який часто допомагає переосмислити своє життя, ставлення до людей, до професійних цілей, дає поштовх до розвитку.
Проект «Мій досвід — моя перевага» саме про це.
В ньому ми пропонуємо поглянути на життєвий шлях окремих ветеранів та його трансформацію під впливом бойового досвіду." - йдеться у повідомленні на Фейсбук-сторінці Мінветеранів.
Перший заступник міністерки у справах ветеранів Антон Колумбет на зустрічі "Міжнародні практики та механізми підтримки реінтеграції ветеранів", що відбулася 2 березня, сказав, що ветерани — це пасіонарії, які стають агентами впливу, адже війна загартували їх.

dosvid.jpg

Кампанія «Мій досвід — моя перевага» розроблена Центром стратегічних комунікацій Stratcom Ukraine за підтримки Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України у рамках проєкту з реінтеграції ветеранів, що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (IOM Ukraine) за фінансування Європейського Союзу.

Коментарі