Мінветеранів запросило громадськість обговорити концепцію позитивного образу ветерана

Опубліковано 22.10.2020

Міністерство у справах ветеранів України пропонує для громадського обговорення Проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України “Про схвалення Концепції формування та підтримки позитивного образу ветерана війни в суспільстві”.

Проєкт акта розроблено з метою досягнення цілі 11.2. “Пам’ять та повага” Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 471 щодо здійснення системної політики з формування позитивного сприйняття ветерана війни суспільством шляхом розроблення та реалізації комплексної програми героїзації образу захисника ― взірця героїзму та патріотизму.

Основною метою Концепції формування та підтримки позитивного образу ветерана війни в суспільстві є формування та підтримка у громадян України однозначно позитивного ставлення до ветеранів війни – взірця героїзму та патріотизму.

Зауваження і пропозиції до проекту розпорядження від фізичних та юридичних осіб, інститутів громадянського суспільства приймаються до 05 листопада 2020 року у письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства у справах ветеранів України: провулок Музейний, 12, м. Київ, 01001, е-mail: [email protected]

Відповідальною особою щодо впровадження вищезазначеного проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України визначено головного спеціаліста експертної групи формування позитивного образу ветерана Директорату вшанування пам’яті та формування позитивного образу ветерана Міністерства у справах ветеранів України Сісецьку Вікторію Ігорівну (конт. тел. (044) 278 55 77).

Ознайомитися з проектом можна на сайті Міністерства.

Написати організаторам


Додати коментар

Пов'язані матеріали

Залучення ветеранів до громадського і політичного життя: шлях від військових перемог до особистих (ГО "Студена")

Це дослідження покликане з’ясувати успіхи та виклики залучення ветеранів АТО/ООС до громадського і політичного життя України, а також оцінити ризики політичних маніпуляцій. Окрім того, проаналізовано стан розвитку ветеранського руху в Україні, беручи до уваги залучення ветеранських організацій до громадського і політичного життя, успішні приклади інтеграції ветеранів у нього.