Мінветеранів та УГКЦ створять мобільні групи для реабілітації ветеранів

Опубліковано 14.01.2021

Міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна та глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав обговорили організацію мобільних груп, які проводитимуть реабілітаційні тренінги з ветеранами у віддалених регіонах країни.

Про це вони домовилися під час спільної зустрічі у резиденції глави УГКЦ при Патріаршому соборі Воскресіння Христового, передає прес-слуюба Міністервства у справах ветеранів.

До складу мобільних груп для реабілітаційних тренінгів ветеранів увійдуть військові капелани, психологи, соціальні працівники та представники Мінветеранів.

Під час зустрічі Глава УГКЦ Блаженніший Святослав звернув увагу на важливість уваги до живих захисників і пам'ять про загиблих:

«Забуваючи про цих людей, ми втрачаємо власне майбутнє. Хлопці, які віддавали свій час, молодість, здоров’я, пролили кров за свою країну, за нас із вами, мають велику небезпеку потрапити у психологічну та духовну пастку. Тому ми повинні зробити все для того, аби Україна пам’ятала та шанувала своїх героїв», - сказав він.

Нагадаємо, що у серпні 2019 року між Міністерством у справах ветеранів та Українською Греко-Католицькою церквою був підписаний меморандум про співпрацю.

Фото: Міністерство у справах ветеранів


Додати коментар