Мінветеранів та Представництво ООН Жінки в Україні домовилися відстоювати права жінок-ветеранок

Опубліковано 08.10.2020

Днями міністр у справах ветеранів України Сергій Бессараб зустрівся з Представницею ООН Жінки в Україні Ерікою Квапіловою. Результатом зустрічі стала домовленість про відстоювання прав жінок-ветеранок та родин загиблих.

Міністр запевнив Еріку Квапілову, що цілі щодо дотримання рівних прав та можливостей чоловіків і жінок для досягнення гендерної рівності та впровадження гендерного компоненту в державну політики щодо ветеранів. У ООН Жінки та Мінветеранів є спільними.

Для досягнення зазначеного, до складу міністерства залучили національну консультантку з гендерних питань ООН Жінки ветеранку Андріану Арехту.

Мінветеранів також виявило зацікавленість в отриманні результатів досліджень, що проводяться Представництвом ООН в Україні з питань проблематики жінок. Міністр запропонував звернути більше уваги на неурядові жіночі громадські організацій, які надзвичайно багато працюють над вирішанням проблем ветеранів.

У свою чергу, Представниця ООН Жінки в Україні Еріка Квапілова підкреслила, що захист прав жінок-ветеранок, це важливий напрямок в роботі організації та запевнила в готовності до подальшого поглиблення співпраці.

Зазначимо, протягом 6 років російсько-української війни, кількість ветеранок склала близько 16 тисяч і продовжує зростати.


Додати коментар