Мінветеранів та Нацгвардія візьмуться за реінтеграцію ветеранів

Опубліковано 30.10.2020

Мінветеранів та Національна гвардія уклали меморандум про співпрацю з питань реабілітації та реадаптації ветеранів. Про це йдеться у повідомленні на сайті Міністерства у справах ветеранів.

30 жовтня, Міністерство у справах ветеранів України та Головне управління Національної гвардії України домовилися про співпрацю у сфері психологічної реабілітації та психосоціальної реадаптації ветеранів НГУ.

Відповідний меморандум сьогодні підписали заступник Міністра у справах ветеранів України Ігор Безкаравайний та командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан.

Документ передбачає взаємодію щодо розширення доступу ветеранів-військовослужбовців до інформації про права та обов’язки у сфері реалізації права на фізичну, психологічну реабілітацію та соціальну реадаптацію, забезпечення організації спільних заходів за програмою «декомпресія» та використання реабілітаційних центрів, санаторіїв і будинків відпочинку, які відповідають вимогам для суб’єктів із психологічної реабілітації.

За словами Ігоря Безкаравайного, підписанням меморандуму відомства офіційно закріплюють раніше розпочату взаємодію з питань спільних напрацювань в області реабілітації та реадаптації ветеранів. Результати обміну інформацією та досвідом вже найближчим часом ляжуть в основу нової ефективної системи реабілітації ветеранів.


Додати коментар