Мінветеранів та Мін’юст слідкуватимуть за дотриманням прав і свобод засуджених ветеранів та ветеранів, взятих під варту

Опубліковано 12.05.2020

Заступник Міністра у справах ветеранів України з питань європейської інтеграції Олексій Ілляшенко та заступник Міністра юстиції Олена Висоцька домовились про розробку спільного міжвідомчого нормативно-правового документу щодо співпраці з питань моніторингу дотримання прав і свобод ветеранів війни на період їх перебування в місцях позбавлення волі, а також щодо їх реадаптації після відбування покарання. Про це було повідомлено на сайті Міністерства ветеранів.

Під час зустрічі було детально опрацьовано шляхи і механізми реалізації положень проекту Закону України про амністію засуджених (щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2), яким пропонується оголосити амністію і поширити її дію у тому числі на таку категорію засуджених, як ветерани війни (учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та учасники війни).



Додати коментар

Пов'язані матеріали

Мінветеранів запустило інформаційну кампанію «Мій досвід — моя перевага»

«Мій досвід — моя перевага»: інформкампанія про те, що набутий на війні досвід та виплекані в бою риси можуть бути сильною перевагою у цивільному житті.

Мінвет ініціює пільгове ввезення автомобілів для власної справи ветеранів

Ветеранам війни хочуть дозволити пільгове ввезення транспортних засобів на митну територію України для організації власної справи.