Мінвет і Червоний Хрест Україна підтримають ветеранів з інвалідністю

Опубліковано 30.03.2020

26 березня 2020 року, за ініціативи Мінветеранів, відбулася зустріч Міністра у справах ветеранів України Сергія Бессараба з генеральним директором Товариства Червоного Хреста України Лілією Білоус, повідомляє Урядовий портал.

Під час зустрічі було обговорено низку питань щодо співпраці та прийнято рішення вже зараз мобілізувати зусилля територіальних органів Мінветеранів з регіональними представництвами Червоного Хреста для підтримки на період вимушеного карантину ветеранів з інвалідністю, самотніх та родин загиблих.

«Перед нами спільна місія – захист і допомога постраждалим внаслідок війни. І в цей непростий час ми маємо об’єднувати зусилля. Міністерство у справах ветеранів – один із наймолодших органів державної виконавчої влади, тому ми готові та зацікавлені у співпраці з організаціями, які мають відповідний досвід і можливість допомогти», - сказав під час зустрічі Сергій Бессараб.

Також обговорили роботу Служби розшуку Червоного Хреста, яка багато років працює з родинами зниклих безвісті, в тому числі зниклих під час війни на Сході.

Зокрема, було вирішено створити координаційну групу і запросити до неї усі органи влади і громадські організації, які займаються даним питанням.

Крім того, під час зустрічі обговорили питання можливості залучення ветеранів АТО/ООС до бригад швидкого реагування Червоного Хреста, які надають постраждалим першу допомогу та беруть участь у рятувальних роботах.

«Ветерани, це - люди, які мають військовий досвід і унікальні навики реагування в ситуаціях, що вимагають швидких дій та прийняття рішень і сьогодні можуть їх застосувати, допомагаючи мирному населенню України», - зазначив Сергій Бессараб.


Додати коментар

Пов'язані матеріали

Міністерка планує впровадити безкоштовні медогляди для ветеранів

Оксана Коляда прогнозує введення обов'язкового щорічного безкоштовного медичного огляду ветеранів вже цього року.