Мінмолодьспорт ініціює програму реабілітації ветеранів

Як і очікувалося, це планується робити шляхом спортивних тренувань.

July 18, 2019

В Києві представили розвиток проекту можливостей та реабілітації через спорт для ветеранів АТО/ООС, які отримали поранення, каліцтва, контузії та інші захворювання внаслідок війни, повідомляє УкрІнформ.

Презентація проекту відбулася в НСК "Олімпійський". Його представили Офіс уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій, Міністерство молоді та спорту, Федерація легкої атлетики та Національна рада спортивної реабілітації захисників України.

За задумом організаторів, ветерани можуть тренуватися разом зі своїми родинами, і це є ще одним чинником їх реабілітації та соціальної адаптації.

З ветеранами мають працювати фахові тренери-спортсмени.

Ініціатори додають, що проект, який включає кваліфіковане тренування, відновлення та реабілітацію ветеранів планується впроваджувати по всій Україні

Голова ГС "Національна рада спортивної реабілітації захисників України", герой АТО Вадим Свириденко зазначив, що він сам зміг реабілітуватися після війни саме завдяки спорту, і дуже важливо, щоб і інші військові мали змогу реабілітовуватися в найкоротший термін.


Коментарі