Міністерка планує впровадити безкоштовні медогляди для ветеранів

Опубліковано 21.02.2020

Міністерка у справах ветеранів Оксана Коляда прогнозує введення обов'язкового щорічного безкоштовного медичного огляду ветеранів вже у 2020-му році, повідомляє прес-служба міністерства.

"Я гадаю, що ці обов'язкові медичні огляди буде впроваджено зі стартом другого етапу медичної реформи, з 1 квітня 2020 року, коли ми перейдемо на оплату медичних послуг через Національну службу здоров'я України", - заявила очільниця міністерства.

Оксана Коляда також зазначила, що важливо займатися превенцією захворювань, а не лише долати наслідки, коли людина вже захворіла.

"Ті ветерани, які не пройдуть цей безкоштовний медичний огляд, вони не матимуть права отримати від нас проплачену медичну послугу", - наголосила вона.

Коляда також відмітила, що відомство продовжує роботу з Міністерством охорони здоров'я щодо вдосконалення підходу, який передбачає пакет додаткових послуг, які безкоштовно надаватимуть ветеранам у медичних закладах.

Міністерка відзначила, що це будуть не всі медзаклади, а лише ті, які відповідатимуть вимогам Національної служби здоров'я України і захочуть надавати послуги ветеранам.

Фото: Центр АТО.Додати коментар

Пов'язані матеріали

Медична допомога ветеранам АТО: загальна інформація

Учасники АТО та їх родини мають право на забезпечення необхідним комплексом діагно...