Львів’янам пропонують “підвісити” піцу для ветеранів у госпіталі

Львівська піцерія Pizza Veterano запустила акцію, завдяки якій можна придбати «підвісну» піцу для військових та ветеранів Львівського військового госпіталю.

February 26, 2021

Львівська піцерія Pizza Veterano запустила акцію, завдяки якій можна придбати «підвісну» піцу для військових та ветеранів Львівського військового госпіталю. Про це розповіли у Pizza Veterano.

«До нас часто приходять люди і питають, чи можна і як можна оплатити «підвісну» піцу, тобто, коли гість оплачує замовлення, але не забирає його. Тиждень тому ми вже відвезли 25 піц у військовий госпіталь. Зараз продовжуємо збирати такі «підвісні» піци, щоб наприкінці місяця знову пригостити ветеранів у військовому госпіталі», – каже адміністраторка Pizza Veterano Леся Стадник.

Щоб приєднатися до такої акції, кожен бажаючий може прийти у піцерію, залишити будь-яку суму або ж оплатити за конкретну піцу чи кілька. Також це можна зробити і на сайті. Для цього достатньо обрати функцію замовлення, а у коментарях повідомити, що піца «підвісна». Так працівники розумітимуть, що піцу не треба буде готувати відразу, а тоді, коли формуватимуть збірку і плануватимуть поїздку у військовий госпіталь.

Нагадаємо, мережу піцерій Veterano Pizzа заснував колишній атовець Леонід Остальцев. Власником франшизи на його бренд може стати лише ветеран. Піцерії цього бренду є в багатьох містах України. Зокрема у Маріуполі, Києві, Одесі, Кривому Розі, у Івано-Франківську. Учасникам АТО тут пропонують постійну знижку 25%.

Pizza VeteranoуЛьвовірозташованазаадресоювул. Староєврейська, 18.

Коментарі