Львів розпочав тестування ветеранів АТО для «Ігор нескорених»

Опубліковано: 26 січ. 2017 р.

У Львові ветерани західних областей України, які, протягом служби в зоні АТО, отримали поранення, травми чи інвалідність, поборолися за право представляти збірну України на «Іграх Нескорених» (Invictus Games), які відбудуться у Торонто у вересні 2016-го.

Львівська Навчально-спортивна база літніх видів спорту першою з трьох спортивних закладів Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України провела тестування кандидатів. Загалом на перший відбірковий етап зареєструвалося 39 учасників, більшість з яких є ветеранами АТО.

За даними Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України для участі у відборі до національної команди України, яка запрошена на міжнародні «Ігри Нескорених», наразі вже опрацьовано близько 175 заявок від кандидатів.

Після тестувань у Львові естафету готові прийняти вже міста Київ та Одеса для відбору кандидатів з центрального та південного регіонів України відповідно. Після тестових етапів планується проведення Всеукраїнських ігор за регламентом «Invictus Games».

Тестування кандидатів проводяться у шести видах спорту: легка атлетика, велоспорт, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажерах.


Додати коментар