Листи до Миколая: яких подарунків чекають діти бійців АТО

Волонтери Центру допомоги учасникам АТО в Івано-Франківську провели першу акцію зі збирання дитячих листів до Дня Святого...
19 грудня 2016 р.

Волонтери Центру допомоги учасникам АТО в Івано-Франківську провели першу акцію із збирання дитячих листів до Дня Святого Миколая. Усі листи сфотографували й опублікували у Facebook. Виконувати дитячі мрії одразу зголосилася діаспора та місцеві. Відгукнулися і підприємці, і депутати. Багато хто просив не афішувати своїх прізвищ.

До Вашої уваги кілька уривків з листів, які писали діти:

«Святий Миколаю, пишу тобі цього листа, бо вірю, що ти його обов’язково прочитаєш. Протягом року я була чемною і слухняною дівчинкою, можливо, зрідка я трохи і розчаровувала маму, але я її дуже сильно люблю. Її і братика Віталіка. Я б, звісно, хотіла, щоб ти повернув нам татка, але сама розумію, що це неможливо. Для себе я прошу небагато — гостинців торбинку і ще зимові чобітки 36 розміру».

«Я дякую тобі за те, що ти виконав моє бажання — і мій татусь повернувся з війни живий і здоровий. Я дуже радий, що він уже з нами, я б дуже хотів, аби війна закінчилася і ті, що воюють на сході, нехай не втрачають сил та духу. Нехай всі повернуться додому живі і здорові. Я дуже хочу миру, а ще моя мрія — сенсорний телефон, я б зміг зробити фотографію нашої сім’ї».

«Ти добрий і всемилосердний. Тому прошу тебе, щоб ти приніс здоров’я моїй сестричці Діаночці, яка хвора на ДЦП, їй 7 років. Принеси їй інвалідну коляску. Мене звати Галинка, мені 4,5 роки, я хочу, щоб ти приніс мені дитячу коляску, щоб я могла возити ляльку і зимові черевички 32 розміру. А ще зроби так, щоб швидше закінчилася війна, і мій тато вернувся додому».

«Я цього року був трошки чемний, допомагав мамі, мив посуд, поливав квіти, годував морську свинку і шиншилу. А ще я дуже скучив за татом, але він на небі. Якщо ти можеш, то подаруй мені конструктор, і шахмати, і кросівки, щоб я швидко бігав літом».

Як повідомляє волонтер Центру Тетяна Фреїшин: «Діти, які писали листи мають дуже різні історії. От є навіть лист дитинки 9-ти місяців. Зрозуміло, що це писали батьки, вони, напевно, хотіли, аби дітки уже розуміли, що є такий Миколай, який дарує подарунки чемним і слухняним, а самі змоги не мають це купити, то будемо старатися максимально їм допомогти. Побажання є дуже різні: просять планшети, телефони, солодощі. Прикро, коли діти просять не якихось захцянок, а саме речі — от, написали практично весь перелік зимового одягу. Значить, у сім’ї є проблема. Бо ж Миколай у нас, то чудо, — у нього просять те, чого інші дати не можуть».

Пам’ятним для Тетяни став лист від маленького хлопчика, який просив трансформер, аби захищати дідуся і Україну. За тим проханням ховається дуже важка історія. Тато того хлопчика загинув в АТО, а зараз там воює і дідусь. Ще дуже вразив лист від дівчинки, яка просила інвалідну коляску для сестрички.

«Ми вже були знайшли людину, яка мала таку коляску, хоча ще не знали, підійде вона чи ні, — розказує волонтер, — але відгукнувся один хороший чоловік, який сказав: просто хай мама покаже, яку коляску потрібно, і ми купимо».

Волонтери сподіваються створити святковий настрій, виконати усі дитячі мрії, і хочуть, щоб діти повірили у диво та у те, що Святий Миколай справді є.

Коментарі