"Крутий заміс": в Україні знімають серіал про успішне повернення ветеранів

Опубліковано: 21 лют. 2020 р.

«Крутий Заміс» – це документальний серіал студії DocNoteFilms про ветеранів та їхнє післявоєнне життя.

"Як ветерани АТО повертаються в цивільне життя? Які виклики долають та як дають собі ради?

Ніхто не розповість краще за них самих!

Кожна серія «Крутого Замісу» – це справжня відверта розмова героїв проекту, ветеранів-підприємців. Ми не ставимо жодних рамок і не цензуруємо її зміст, і тому щоразу на вас чекатиме щось несподіване та цікаве – секрети успіху, курйозні історії з фронту, міркування про вічне і повсякденне, перчений гумор та ліричні роздуми" – йдеться у повідомленні творців фільму.

Про те, звідки взялася ідея проекту, розповідає Сергій Малярчук, продюсер DocNoteFilms:

«У 2015 році відкрилась Pizza Veterano. Я завітав туди та усвідомив, що це дуже крута штука – коли ветерани заявляють про себе і навіть реабілітуються через бізнес. Було зрозуміло, що ця війна надовго і ветеранів буде багато.

Я знав про ветеранські бізнеси в Америці та в світі загалом. Оскільки найактивніша частина суспільства тоді поїхала на Схід – воювати або волонтерити, було очевидно, що тенденція до ветеранських бізнесів не омине й Україну.

На той момент, маючи досвід документального кіно з проектом Крим, як це було / Crimea. As it was, я помітив, як довкола Veterano Pizza гуртувалася ветеранська спільнота. Сама атмосфера та антураж закладу спонукали їх до душевних і відвертих розмов.

Так виникла ідея ветеранського ток-шоу, де ветерани чешуть байки і діляться досвідом та ідеями, особливо щодо того, як знаходити місце в цивільному житті".

Серіал має 8 серій по 20 хвилин і зроблений в форматі сіткому, де в гості до ветерана приходять інші ветерани. Прем'єрний показ заплановано на 29 лютого в Києві.Додати коментар

Пов'язані матеріали

Мапа ветеранських бізнесів України

Видання Тиждень за підтримки Ветерано-сервіс створили єдину мапу ветеранських бізнесів.

У Вінниці ветерани презентували підприємницькі проекти

4 листопада минулого року у Вінниці почали навчати підприємництва ветеранів АТО та ООС. Лекції та тренінги проводила Київська школа економіки.