“Коли клятви підписані кров’ю”: у Києві стартувала фотовиставка, про життя під час війни

Триватиме виставка до 4 листопада 2020 року з 12:00 до 20:00 щодня у приміщенні київського Будинку Кіно, за адресою: вулиця Саксаганського, 6.

October 22, 2020

“Коли клятви підписані кров’ю”: у київському Будинку Кіно стартувала фотовиставка українського кореспондента Андрія Дубчака, присвячена життю різних людей в реаліях російсько-української війни.

Відкриття виставки відбулось 14 жовтня, та було приурочене до свята Покрови та Дня Захисників України.

Триватиме виставка до 4 листопада 2020 року з 12:00 до 20:00 щодня у приміщенні київського Будинку Кіно, за адресою: вулиця Саксаганського, 6.

Фотопроєкт має назву “Коли клятви підписані кров’ю”.

Світлини показують глядачеві життя людей в зоні проведення операції об’єднаних сил. Серед персонажів є діючі солдати української армії, ветерани, інваліди АТО та звичайні жителі прифронтової території. Також можна побачити побутові моменти, закарбовані автором, та репортажні фото з подій, присвячених вшануванню пам’яті загиблих українських воїнів.

Усього 13 світлин, якими я спробував передати назву виставки. Так. Зараз ми живемо у непевні часи. Так. Багато хто зневірений. Так. Могло бути і краще. Реально ж могло! Але ми маємо свободу думки, свободу вислову, свободу вибору. Поки маємо! А за ці, наче прості, але надзвичайно важливі речі, заплачено життям та кров'ю десятків тисяч добровольців, військових, цивільних, дітей. Загрози від РФ, та від внутрішніх колаборантів нікуди не зникли. Навпаки, ці загрози сьогодні збільшились. Але маємо стояти! Маємо йти лише вперед. Бо ми одні з тих, хто живе у час «Коли клятви підписані кров’ю». - зазначив автор фотопроєкту Андрій Дубчак на своїй інстаграм-сторінці.

Вхід на територію виставки вільний, з дотриманням карантинних правил.

Фото: Фотоафіша.

Коментарі

Пов'язані матеріали

Фотопроект «Нескорені»: війна очима добровольців
14 лютого в Київському палаці дітей та юнацтва стартує унікальний фотопроект «Нескорені» — історія нашої війни, збережена...
У Сєвєродонецьку пройде фотовиставка «Якби не війна»
У період з 18 по 26 березня у Східноукраїнському національному університеті ім. В.Даля пройде фотовиставка «Якби не війна»...
У "Ветаран хабі" відкрили фотовиставку про життя ветеранів "Дотик"
Фотовиставка розповідає про життя бійців, які повернулися з війни. Метою було показати історію повернення з війни.