Книга від Санти: у Львові презентували роман «І в штиль, і в шторм»

У Львові презентували книгу «І в штиль, і в шторм». Її автори – учасник АТО/ООС, воїн-доброволець Правого сектору Володимир Регеша із позивним «Санта» та кандидатка філологічних наук Віталіна Тарасова.

4 січня 2021 р.

У Львові в обласній бібліотеці для юнацтва імені Романа Іваничука презентували книгу «І в штиль, і в шторм». Її автори – учасник АТО/ООС, воїн-доброволець Правого сектору Володимир Регеша із позивним «Санта» та кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри іноземних мов одного з київських вишів Віталіна Тарасова (вдова Героя України командира літака АН-30Б, збитого російськими найманцями в червні 2014-го, Костянтина Могилка).

Роман «І в штиль, і в шторм» – це розкриття свого внутрішнього світу та нових стосунків між двома дорослими й сформованими особистостями, які знайшли сили об’єднатися, попри проблеми, який спіткали обидвох авторів упродовж років війни.

img_1738.jpg

«Книга писалася, щоб «відпустити» емоції війни, розвінчати деякі міфи, якими обростають події п’ятирічної давнини. І для того, аби показати, що якщо доля щось забирає, то вона, натомість, винагороджує потім», – говорить Володимир Регеша.

Книгу автори випускали власним коштом. А ще, не користувалися послугами редакторів. Зберегти чесність написаних ними колись рядків – одна з «фішок» роману.

img_1719.jpg

«У тому вирі літературних новинок, створених за час подій на Донбасі, роман «І в штиль, і в шторм» посів окреме місце, адже він не схожий жанрово, ані на численні опубліковані щоденникові дописи військових, ані на спогади волонтерів чи членів родин полеглих героїв. Бо книга набагато глибша. Вона про почуття й думки: наче кожен із авторів пише про себе, але насправді – про єдине ціле, про час, в якому їм випало жити, зустрітися і щось для себе зрозуміти. Тому Володимир і Віталіна пишуть відверто про все – про свою війну і про своє кохання», - зазначила директорка бібліотеки Тетяна Пилипець.

Фото: Армія inform

Коментарі