Картини рівненських ветеранів покажуть у Верховній раді

Роботи ветеранів АТО/ООС, створені в рамках арт-терапії під час реабілітації у Рівненському обласному шпиталі ветеранів війни, презентують у Верховній Раді України.

January 13, 2020

25 робіт ветеранів АТО/ООС, які були створені в рамках арт-терапії під час реабілітації у Рівненському обласному шпиталі ветеранів війни, презентують у Верховній Раді України. Вони складуть експозицію виставки під назвою «Арт-терапія: унікальний досвід реінтеграції після війни». Виставка триватиме з 14 по 17 січня 2020 року.

Захід проводиться, щоб поінформувати народних депутатів України та інших відвідувачів ВРУ про сучасні інтерактивні методи відновлення психологічного здоров’я ветеранів та учасників АТО/ООС. Експозицію можна буде оглянути в кулуарах ІІІ поверху будинку Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5). Вхід за картками акредитації.

Арт-терапевтичний проект проводиться при будинках ветеранів в Рівненській, Житомирській, Миколаївській та Одеській областях за фінансової підтримки British Embassy Kyiv та за сприяння Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України. Захід проводить благодійна організація Stabilization Support Services (SSS).

Коментарі

АндрейцJuly 2, 2020
Надеюсь так и будет!

Пов'язані матеріали

У Сєвєродонецьку пройде фотовиставка «Якби не війна»
У період з 18 по 26 березня у Східноукраїнському національному університеті ім. В.Даля пройде фотовиставка «Якби не війна»...
У "Ветаран хабі" відкрили фотовиставку про життя ветеранів "Дотик"
Фотовиставка розповідає про життя бійців, які повернулися з війни. Метою було показати історію повернення з війни.
Ветерани покажуть у Франківську виставу

Життєрадісна і жвава комедія "Дванадцята ніч, або Що захочете!" у виконанні театру ветеранів та волонтерів АТО Project«W» Veterans, Volunteers and William.