Іменна соціальна картка учасника АТО: правила отримання та можливості документу

Опубліковано 17.03.2017

Соціальні картки учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!, що забезпечують правову та медичну допомогу, а також дозволяють економити гроші сімейного бюджету, вже вручені понад 49 тисячам учасників бойових дій та сім'ям загиблих воїнів.

«Соціальну картку можуть отримати бійці, які брали участь у бойових діях на Сході України, а також члени сімей загиблих воїнів. Досить зайти на сайт нашої організації “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” — http://ukrazom.org/ та зареєструватися в розділі kartka.ukrazom.org, надавши інформацію, яка підтверджує, що особа дійсно є учасником бойових дій. Крім того, треба дати згоду на обробку персональних даних, вони мінімальні, в тому числі номер свідоцтва учасника бойових дій або довідка про безпосередню участь в АТО від антитерористичного центру (АТЦ)», — розповідає голова правління Всеукраїнського об'єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» Руслан Руденко.

«З моменту подачі заявки до отримання картки проходить близько двох місяців. За прискореним варіантом картку можуть отримати тільки ті воїни, які приїжджають у госпіталь на лікування та реабілітацію. Заявку на отримання картки вони оформляють вже на місці», — додає Руденко.

Якщо чоловік знаходиться в зоні АТО, то дружина може скористатися його карткою на мирній території, але здійснюючи покупку, треба показати копію свідоцтва про шлюб.

Щомісяця картка допомагає заощадити більше 500 гривень — це знижки на паливо, продукти, побутову техніку, медичні послуги тощо. Партнерами «Соціальна картка учасника АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» встигли стати вже більше 1800 організацій. З усім списком партнерів програми можна ознайомитися на сайті «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!». Кожного дня до списку партнерів додаються нові небайдужі компанії.

«Компанії-партнери отримують наші спеціальні наклейки з емблемою організації та розміщують їх на видному місці, щоб люди знали, що тут діє соціальна карта учасника АТО», — каже Руденко.

Картка допомагає отримати юридичну і медичну допомогу. Серед партнерів програми є центри правової допомоги та медичні заклади, які надають свої послуги не тільки учасникам АТО, а й членам їхніх сімей, дітям.

За словами голови об'єднання, з програмою співпрацюють кілька груп психологів. Їх допомога багатьом просто необхідна. У сім'ї не завжди розуміють, що з війни люди повертаються іншими. Переживши втрату друзів, страх, ненависть, вони не можуть стати колишніми, але скорегувати сприйняття мирного життя, подолати негативні емоції, повернути в родину щастя, нормальні емоції та любов допомагають фахівці.

Наразі картки вже отримали 49 500 учасників бойових дій та члени їх сімей по всій території України, більше 12 тисяч — знаходяться в черзі.

«Ця програма — виключно ініціатива нашої організації. В залежності від поповнення коштів на виготовлення карток, ми будемо намагатися забезпечити таким документом всіх учасників бойових дій, хто цього гідний. Якщо ви бажаєте отримати карту — реєструйтеся на нашому сайті www.ukrazom.org» — додають організатори.


Додати коментар


Коментарі

Максим

- 19.09.2019 -

Дякую