Фотопроект «Нескорені»: війна очима добровольців

14 лютого в Київському палаці дітей та юнацтва стартує унікальний фотопроект «Нескорені» — історія нашої війни, збережена...
March 13, 2017

14 лютого в Київському палаці дітей та юнацтва стартує унікальний фотопроект «Нескорені» — історія нашої війни, збережена у телефонах воїнів. Виставка розпочнеться у вівторок о 16:00 і триватиме тиждень з моменту відкриття.

Організатори виставки — Спілка ветеранів АТО Шевченківського району, а також партнери —Київська міська спілка ветеранів АТО, запрошують усіх киян та гостей столиці завітати до Палацу дітей та юнацтва та побачити російсько-українську війну очима добровольців.

Інформація про відкриття виставки була оприлюднена на офіційній сторінці Київської міської спілки ветеранів АТО у Facebook.

Київська міська спілка ветеранів АТО — організація, що об'єднує всіх учасників антитерористичної операції — киян та членів їхніх родин, з метою представництва та захисту їх інтересів у територіальній громаді міста Києва.

Фотопроект «Нескорені» буде проходити у Київському палаці дітей та юнацтва, що знаходиться за адресою вул. Івана Мазепи, 13 протягом тижня, починаючи 14 березня 2017 року. Старт о 16:00.

Коментарі