Фільм «Явних проявів немає» виходить онлайн

Опубліковано 15.10.2020

З нагоди Дня захисників вітчизни на платформі Takflix.com вийшов документальний фільм Аліни Горлової «Явних проявів немає». Стрічка доступна на всіх територіях світу з англійськими та українськими субтитрами.

«Явних проявів немає» розповідає історію жінки-майора, яка повертається з зони бойових дій. Розмовляючи з психологами, борючись із ПТСР та панічними атаками, вона намагається повернутися до нормального життя. Знімальна група проходить з героїнею шлях від початку реабілітації до повернення на роботу.

Стрічка здобула перемогу в національному конкурсі DocudaysUA, а також отримала спеціальну відзнаку кінофестивалю DOK Leipzig в Німеччині та схвальні відгуки міжнародної преси. Музику до фільму створив київський електронний дует Ptakh_Jung.

«Явних проявів немає» є продовженням короткометражної історії, що знімалася в рамках правозахисного проєкту «Невидимий Батальйон». Продюсеркою фільму є військовослужбовиця, аеророзвідниця та громадська діячка Марія Берлінська.


Додати коментар

Пов'язані матеріали

Довгоочікуваний фільм "Черкаси" покажуть в лютому 2020

Стала відома дата виходу в прокат фільму "Черкаси", вона приурочена до річниці анексії.

Фільм "Атлантида" здобув перемогу на Венеціанському фестивалі

Фільм «Атлантида» (Atlantis) українського режисера Валентина Васяновича переміг і став кращою стрічкою у програмі «Горизонти» Венеціанського кінофестивалю! Головні ролі у цьому фільмі зіграли справжні ветерани війни на Донбасі.