Фігурантів справи про вбивство ветерана з позивним Сармат відпустили під домашній арешт

Опубліковано 17.06.2020

"Днями у Бердянську місцеві судді відпустили під домашній арешт організаторів та виконавців вбивства ветерана АТО Віталія Олешка (позивний “Сармат”), який викривав факти корупції як в місті, так і в області" - про це написав народний депутат України Єгор Чернєв на своїй сторінці у Фейсбук.

"Відчуваючи свою безкарність, у суді вбивці погрожували близьким Віталія, прокурорам та активістам. Але суд вирішив їх відпустити додому через те, що, нібито, “ризики, які виправдовують тримання вказаних осіб під вартою, зникли”.

Це цинічне та явно незаконне рішення викликало обурення у місцевих ветеранів та активістів з Об'єднання "Сармат", і вони абсолютно справедливо вимагають повернення вбивць за ґрати. В знак протесту вони оголосили безстрокове голодування під стінами ОП".

Учасники акції заявили, що готові проводити акції до того часу, поки обвинувачені в убивстві не повернуться в СІЗО.

"Ми з колегами звернулися до Президента України, Генерального прокурора та Вищої кваліфікаційної комісії суддів із закликом в межах своїх повноважень надати належну оцінку таким діям суддів та/або бездіяльності прокурорів (якщо не було подано апеляцію на таке рішення)" - наголосив Чернєв.

Як повідомлялося, 30 травня Бердянський міськрайонний суд відпустив під домашній арешт фігурантв «справи Сармата» Михайла Сигиду, Миколу Ломаку, Олександра Обухова та Максима Влидимиренкова.

Також нагадаємо, що у той же час, фігурантку у справі Шеремета Юлію Кузьменко залишили під вартою.

Фото: УкрІнформ.


Додати коментар

Пов'язані матеріали

Справа Шеремета. Домашній арешт за новою адресою та в’язень, котрого не пустили до суду

8 січня мало відбутися судове засідання одразу у двох фігурантах «справи Шеремета» - медсестрі Яні Дугарь 25-ої бригади та сержанта ССО ЗСУ Андрія Антоненка, музиканта «Ріффмастера».

«Справа Шеремета»: нові пошуки доказів

У «справі Шеремета» слідчі знову шукають докази причетності підозрюваних Яни Дугарь, Юлії Кузьменко та Андрія Антоненка до вбивства Павла Шеремета.