Домашній арешт з додатковими зобов’язаннями: суд звільнив з-під варти Владислава Грищенка

Суд Івано-Франківщини звільнив з-під варти колишнього військового Владислава Грищенка («Бучу»), обвинуваченого у замаху на життя бізнесмена Михайла Чекурака.

29 січня 2021 р.

Суд Івано-Франківщини звільнив з-під варти колишнього військового Владислава Грищенка («Бучу»), обвинуваченого у замаху на життя бізнесмена Михайла Чекурака.

Про це написала на свосторінці дружина “Бучі”, Інна Грищенко.

“Влад Грищенко - цілодобовий домашній арешт з браслетом і додатковими зобов'язаннями. Маленька перемога Закону і здорового ґлузду", - написала Грищенко.

За словами адвоката обвинуваченого Віталія Ковальчука, апеляційний суд змінив запобіжний захід їхньому підзахисному, але наразі його ще не звільнили. Він перебуватиме під домашнім арештом у Києві. Грищенку мають надіти електронний браслет.

«Усі ці ризики й доводи прокуратури необґрунтовані, вони повторюються весь цей час, який Владислав перебуває під вартою. Наразі суд дослухався до нас, але Влад ще не звільнений, очікуємо, що це відбудеться сьогодні», — пояснив адвокат, передає “Громадське”.

У вересні досудове розслідування у справі замаху на життя бізнесмена завершилося й обвинувальний акт скерували до Івано-Франківського суду — за місцем вчинення злочину.

Нагадаємо, слідство "встановило", що влітку 2018 року обвинувачений Василь Шкондеюк замовив у Владислава Грищенка вбивство Михайла Чекурака — бізнесмена з Косового Івано-Франківської області.

За версією слідства, Грищенко залучив до злочину свою дружину Інну Грищенко та Івана Вакуленка. Як стверджує слідство, останній орендував автомобіль, на якому возив Грищенка до Косового, а ДНК дружини "виявили" на вибуховому пристрої, який підклали під автомобіль бізнесмена. Вибухівка не спрацювала і відпала від авто. Усім трьом обвинуваченим інкримінують замах на вбивство.


Фото: Громадське

Коментарі