До 20 липня триває відбір ветеранів та ветеранок на "Ігри нескорених"

Опубліковано 09.07.2019

В Україні відбувається прийом заявок від кандидатів до збірної, яка представлятимуть країну на міжнародних Іграх Нескорених-2020 в Гаазі. Цього року до національної команди потраплять 20 осіб, а це на 5 більше, ніж в минулі роки. Рішення про збільшення української квоти прийняла міжнародна Фундація Ігор Нескорених.

Взяти участь у відборі закликають військових, які отримали травми, поранення або контузії під час АТО чи миротворчих операцій за участю України. Вони можуть спробувати сили в легкій атлетиці, стрільбі з лука, веслуванні на тренажерах, пауерліфтингу, плаванні та велосипедному спорті. Запрошуються як чоловіки, так і жінки.

Зареєструватися на відбір можна до 20 липня.

Тестування пройдуть у трьох містах: 13 липня – у Львові, 20 – в Одесі, 27 – у Києві. Національні змагання відбудуться 8 вересня у столиці. Остаточний склад української збірної оголосять 17 жовтня.

Перелік документів для участі:
- Копія посвідчення УБД чи особи з інвалідністю отриманою внаслідок війни
- Для добровольців: рекомендаційний лист від командира всього добровольчого з’єднання, в яке ви входите, з вказанням підрозділу та місця перебування у час отримання травми в зоні бойових дій, часу та обставин отримання поранення\травми\захворювання, у випадку відсутності первинних медичних документів — пояснення командира, чому вони відсутні;
- Копія заключення військово-лікарської комісії, заключення МСЕК або інші первинні медичні документи, що засвідчують поранення, травму чи хворобу, набуті під час або в результаті виконання службового обов’язку в зоні бойових дій;
- Довідка від лікаря спортивної медицини про отримання допуску до занять спортом;
- Паспорт та фотографія 3*4.

Як відбувається відбір до Національної збірної, що для цього треба?

- Зайти на сайт та зареєструватись
- Спробувати себе під час спортивних тестувань (вони не є змаганнями, вони дають учасниками можливість спробувати себе в основних дисциплінах Ігор Нескорених під наглядом тренерів та лікарів, після чого обрати найкращий для себе.
- Виступити в Національних змаганнях "Ігри Нескорених".

Підготовку, досягнення в спорті мати не обов'язково.

«Ігри Нескорених» – це міжнародні спортивні змагання для військових, які отримали травми під час бойових дій. Участь беруть команди з країн-членів НАТО та стратегічних партнерів Альянсу. Перші «Ігри Нескорених» відбулися в 2014 році в Лондоні.

У травні 2020 року «Ігри Нескорених» прийматимуть Нідерланди. Участь візьмуть 500 військових із 19 країн світу. Представники збірної зможуть взяти з собою двох людей для підтримки.


Додати коментар