Діти загиблих бійців АТО отримають подарунок у 10 тис. грн.

До Дня святого Миколая виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив Положення про надання одноразової матеріальної...
15 грудня 2016 р.

До Дня святого Миколая виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив Положення про надання одноразової матеріальної допомоги дітям загиблих та зниклих безвісти учасників антитерористичної операції.
Положення визначає порядок надання одноразової матеріальної допомоги.

Дія Положення поширюється на дітей, які зареєстровані у м. Львів. А також у м. Винники, смт Рудно та смт Брюховичі за умови, що у відповідних місцевих бюджетах не передбачено коштів для надання одноразової матеріальної допомоги до Дня святого Миколая.

Одноразова матеріальна допомога надається кожній дитині учасника антитерористичної операції, який загинув чи зник безвісти, у розмірі 10 000 грн. і виплачується у грошовій формі на особові рахунки заявників, відкритих в установах уповноважених банків.
Отримання особою одноразової матеріальної допомоги відповідно до цього положення не є підставою для відмови в отриманні матеріальної допомоги з інших джерел. 

Для отримання допомоги законний представник дитини (дітей) подає до управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики заяву за встановленою формою і такі документи: копія паспорта (1, 2, 10, 11, 12 сторінки) заявника (за необхідності); номер рахунку у банківській установі (за необхідності); довідка з місця проживання про склад сім’ї (форма № 2) з інформацією про те, що дитина (діти) учасника антитерористичної операції, який загинув (помер) чи пропав безвісти під час проходження військової служби, була (були) зареєстрована у м. Львові (із зазначенням місця реєстрації) на момент загибелі (смерті), чи повідомлення про пропалого безвісти одного з батьків; копія паспорта дитини (дітей) після виповнення дитині (дітям) вісімнадцятирічного віку; довідки про навчання дитини (дітей) після виповнення дитині (дітям) вісімнадцятирічного віку.

Коментарі