Центр ветеранів АТО та їхніх сімей "Поруч" приєднався до акції з поширення благодійної допомоги нужденним

Днями Центр ветеранів АТО та їх сімей "Поруч" долучився до благодійного проєкту Міністерства соціальної політики України та АТБ-Маркет з розповсюдження адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення серед мешканців Краматорська.

April 16, 2020

З 3 квітня 2020 року Міністерство соціальної політики та корпорація «АТБ» запустили спільний благодійний проект адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення у вигляді продуктових наборів і товарів повсякденного споживання. Для реалізації цього проекту компанія виділила 100 млн грн.
Днями Центр ветеранів АТО та їх сімей "Поруч" долучився до благодійного проєкту Міністерства соціальної політики України та АТБ-Маркет з розповсюдження адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення серед мешканців Краматорська. Ця акція включає в себе поширення серед краматорців 1206 продуктових наборів.
Під керівництвом представника з Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради Краматорське самоврядування було відвідано 47 мешканців/мешканок, що підпадають під критерії адресної допомоги.
Центр виражає щиру подяку Адвокату Жирнову Денису за наданий транспортний засіб.
У розрізі України, згідно з сформованими списками представниками соціальних служб і департаментів обласних та Київської міської державних адміністрацій, продуктові набори у кількості 572 571 шт. будуть передані представниками соціальних установ одиноким людям похилого віку та іншим соціально незахищеним верствам населення, що мешкають у 191 містах та селищах 24 областей України. До складу продуктового набору входять продукти і товари першої необхідності: крупи, макарони, цукор, сіль, рослинна олія, лимони, печиво, чай та інше.




Хочете зв'язатися з організаторами?

Коментарі