Біля Києва відкрили центр психологічної реабілітації

Опубліковано 18.09.2019

17 вересня відбулася презентація Центру психічного здоров'я і реабілітації ветеранів війни на базі госпіталю "Лісова поляна".

Очолює заклад Возніцина Ксенія Борисівна - людина, яка займається лікуванням військових з початку війни в Росією. "Вона завжди робила максимум для відновлення здоров'я військових, використовуючи в тому числі і волонтерів з різними підходами комплементарної медицини. І це прекрасно, що їй вдалося на державному рівні запровадити програму всебічної реабілітації ветеранів та об'єднати під одним дахом психологів, лікарів, каніс терапевтів і.т.д." - розповідає у Фейсбук-дописі Людмила Ватоліна.
Доступ до лікування залишається тим самим для всіх осіб, на яких поширюється дія Закону "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".
Державний заклад «Госпіталь ветеранів війни «Лісова поляна» Міністерства охорони здоров’я України, відповідно до покладених на нього завдань, з 1 жовтня 2019 року запускає в роботу Центр психічного здоров’я і реабілітації ветеранів війни. Спеціалізація Центру - лікування розладів, пов’язаних з бойовим стресом, наслідками черепно-мозкових травм (постконтузійний синдром), лікування станів залежності від психоактивних речовин (Mental Health Care HUB).
Ключовим завданням центру є створення системи психологічної реабілітації ветеранів та їхніх родин шляхом впровадження кращих світових досвідів та подальшого розгортання мережі регіональних центрів у всіх областях України на базі наявних госпіталів.

Центр обслуговуватиме близько 60 ветеранів і почне роботу з 1 жовтня.


Додати коментар

Пов'язані матеріали

Ветерани з усієї України запрошуються до занять з психотерапії в Пущі-Водиці

ДЗ "Госпіталь ветеранів війни "Лісова поляна" МОЗ України розпочав групову та індивідуальну психотерапевтичну роботу з учасниками бойових дій та родинами загиблих.

Державний заклад «Госпіталь ветеранів «Лісова поляна» МОЗ України

Вперше в Україні на базі «Лісової поляни» починає роботу Центр психічного здоров’я і реабілітації ветеранів зі спеціалізаціє...