Бессараб провів он-лайн конференцію із Громадською радою Мінветеранів

Опубліковано 15.04.2020

Міністр у справах ветеранів України Сергій Бессараб переконаний, що міністерство і Громадська рада мають об’єднати зусилля і спільно побудувати таку систему захисту і соціалізації ветеранів, яка б незалежно від зміни урядів і прізвищ міністрів стабільно працювала на благо ветеранів.

Про це він заявив 14 квітня 2020 року під час зустрічі з представниками Громадської ради, яка відбулося в режимі он-лайн конференції, повідомляє сайт Мінветеранів.

«З перших днів на посаді міністра, роботу з громадським ветеранським сектором, поставив у пріоритет. Оперативний штаб при Мінветранів створений для координації дій в боротьбі з коронавірусом сформовано із представників громадських організацій, і сьогоднішня он-лайн зустріч із представниками Громадської ради продовження цієї роботи», - зазначив Сергій Бессараб.

За його словами, нині апарат міністерства заповнений кардами лише на 45%, і вимушені карантинні заходи не дають можливості швидко провести конкурси і змінити цю ситуацію.

Міністр закликав представників Громадської ради допомогти залучити до майбутніх конкурсів якомога більше фахівців із ветеранського середовища.

Також, Сергій Бессараб розповів про фінансування міністерства у 2020 році, зазначивши, що незважаючи на бюджетні виклики, пов’язані із пандемією коронавірусу, бюджет Мінветеранів за основними напрямками вдалося зберегти.

Під час он-лайн зустрічі, обговорили етапи створення Єдиного державного реєстру ветеранів війни та наболіле для ветеранів питання пільгового перевезення, зокрема зловживання з боку деяких органів місцевого самоврядування щодо обмеження кількості поїздок ветеранів.

Відповідь міністра була однозначна:

«Ніхто не має права порушувати права ветеранів, які захищає законодавство. Має бути напрацьований загальнодержавний механізм, який унеможливить введення органами місцевої влади своїх правил щодо перевезення певних категорій населення, зокрема, ветеранів», - підкреслив міністр.

Він також зазначив, що представники Громадської ради при Мінветеранів мають бути максимально залученні до усіх процесів і спільно з фахівцями міністерства формувати механізми розв'язання ветеранських питань.


Додати коментар

Пов'язані матеріали

Мінветеранів запустило інформаційну кампанію «Мій досвід — моя перевага»

«Мій досвід — моя перевага»: інформкампанія про те, що набутий на війні досвід та виплекані в бою риси можуть бути сильною перевагою у цивільному житті.