Артем Захарченко презентував книжку, аудиторією якої бачить ветеранів

Книжка про українських політв’язнів у Росії й українських громадян, незаконно засуджених в Україні. Про життя у в’язниці та СІЗО.

October 6, 2021

Письменник, медіааналітик Артем Захарченко опублікував книжку "Помру за україну, але це не точно", у якій йдеться "про українських політв’язнів у Росії й українських громадян, незаконно засуджених в Україні. Про життя у в’язниці та СІЗО". Це історія про зраду найближчих, про українських патріотів у російських та українських тюрмах, про подвійні стандарти і гнучкі цінності, про те, що завжди треба обирати і на двох стільцях не всидиш. Хтось із головних героїв має померти за Україну, але це не точно…

Артем Захарченко нагадує нам про двох наших ворогів: одного зовнішнього, північно-східного. А другого – внутрішнього. Один його герой потрапляє до російської тюрми за безглуздим обвинуваченням і стає українським політв’язнем, а інший – до української в’язниці, бо у нього просто хочуть віджати бізнес. А ще між ними є жінка, яка намагається зрозуміти, чи можна продатися ворогу, якщо рятуєш хвору дочку. Роман за змістом важкий, але читається дуже легко, сюжет динамічний.

Для отримання книжки з автографом, просимо заповнити форму у посиланні.

Коментарі

Пов'язані матеріали

В Україні з’явилася книга-розповідь «Батьки повертаються з війни»

"Як працювати родині аби перебудувати на мирний лад воїна-тата, що повернувся з зони бойових дій", - про це йдеться у новій книзі «Батьки повертаються з війни».

Ветеранські книжки: видавати чи ховати у найнижчій шухляді?

Вони повернулися живими додому, і часто саме письмо стає для них терапією: від депресій, пережитих боїв, гупань крупнокаліберних снарядів, від холодних бліндажів і розхристаного здоров’я.

Ветеранка написала книжку про війну для дітей «Казки Донбасу»

Ветеранка і журналістка Васіліса Мазурчук написала книжку-казкупро війну «Казки Донбасу». Це своєрідний переказ подій 2014-2015 років в Україні, презентований читачу у вигляді казки.