Новини

Маєш новину про події для ветеранів?
Додати новину
3 грудня 2020 р.Найбільше українці довіряють ветеранам АТО/ООС, волонтерам, армії та лікарям - опитування

Населення України має найвищий рівень довіри до ветеранів АТО/ООС на Донбасі. Їм повністю довіряють або скоріше довіряють 68,3%.

1 грудня 2020 р.Ветеранка написала книжку про війну для дітей «Казки Донбасу»

Ветеранка і журналістка Васіліса Мазурчук написала книжку-казкупро війну «Казки Донбасу». Це своєрідний переказ подій 2014-2015 років в Україні, презентований читачу у вигляді казки.

1 грудня 2020 р.“Без Броні” закликали підтримати ветеранський бізнес в складні часи

З огляду на вірогідність повного локдауну до зимових свят, проєкт “Без Броні – єдина база ініціатив для ветеранів” продовжує карантинний флешмоб #підтримай_ветеранський_бізнес, покликаний допомогти ветеранам у складні часи.

30 листопада 2020 р.Центр "ЯРМІЗ" запрошує на перегляд українських фільмів

З нагоди першої річниці "ЯРМІЗ" (Центру реабілітації та реадаптації учасників АТО та ООС), 30 листопада о18:30 відбудеться показ стрічок, які стали призерами престижних міжнародних кінофестивалів: "Проєкт Дощу" та "Дерево" Олега Чорного та Геннадія Хмарука.

27 листопада 2020 р.В Україні стартував челендж на підтримку ветеранів

У США проходить челендж #HoofitForHeroes на підтримку ветеранів. Україна теж долучається до такого виклику, щоб продемонструвати, що наші ветерани варті підтримки.

27 листопада 2020 р.Розпочав роботу Консультаційний центр для ветеранів і ветеранок підприємців

Розпочав роботу Консультаційний центр для ветеранів і ветеранок підприємців, де можна отримати безкоштовну допомогу юристів, SMM, фінансових та податкових консультантів.

25 листопада 2020 р.На Вінниччині створили фонд, який допоможе ветеранам у відкритті власної справи

Фонд «Арсенал Підтримки» створили з ініціативи представників благодійного фонду, який допомагає армії «Подільська громада» та ветеранів російсько-української війни з Вінничини, які закінчили бізнес-курси Київської школи економіки.

24 листопада 2020 р.Про ветерана Миколу Микитенка знімуть фільм

У колективній свідомості вчинок Миколи Микитенка залишився незрозумілим: преса написала про «невідомого чоловіка, який з невідомих мотивів вчинив самоспалення», а влада просто проігнорувала. Аби не втратилась пам’ять про ветерана та його вчинок, мережа документальних активістів Arts&Rights розкаже про нього у фільмі “За що загинув Микола Микитенко”.

24 листопада 2020 р.Творчість, як реабілітація: у Києві пройде виставка виробів ручної роботи ветеранів війни

З 3 по 8 грудня, у Національному музеї Тараса Шевченка у Києві, відбудеться виставка «Творчі студії майстрів-ветеранів», де будуть представлені вироби ручної роботи ветеранів АТО/ООС.

20 листопада 2020 р.«Повернись живим» започатковує програму реінтеграції та відновлення ветеранів

Фонд допомоги армії «Повернись живим» спільно з Міністерством у справах ветеранів та Центром стратегічних комунікацій «Стратком» розпочинає програму реінтеграції та відновлення учасників бойових дій «Спортивні амбасадори».

19 листопада 2020 р. Українські ветерани здобули «золото» у віртуальних змаганнях з пауертліфтингу

У віртуальних змаганнх з пауертліфтингу #WarriorCARE, організованих Air Force Wounded Warrior, у яких замагались ветерани України та США. Українці вибороли «золото».

1 ... 34567 ... 38